speciale adressen voor FOOD, WIJN, CATERING Broek in Waterland

HET BROEKER HUIS

Wat in Broek leeft, proef je bij ons

HET BROEKER HUIS

Eet, proost, vier, vergader & verdwijn in een goed gesprek.

Het Broeker Huis is meer dan een restaurant of monument. Het is een huis dat leeft. Met gesprekken in de gang, wijn in de vensterbank en stilte in de nok. Waar oud geld de jas aanneemt van dorpsgek. Waar timmerman trouwt op sneakers en marketeer vergadert onder houten balken. Alles botst. Alles klopt.

In restaurant De Broeker Huiskamer schuif je aan voor lunch met huisgebakken desem, koffie van huiskoffie “Boontje”, en dineer je binnen of buiten met het hele gezin. Chef Thijs (o.a. Toscanini, Vuurtoreneiland, Lastage) kookt in het seizoen, zonder fratsen en áltijd op houtvuur – gelaagd, ongecompliceerd en verdomd lekker.

Je viert hier ook je bruiloft, verjaardag, afscheid of gewoon omdat het kan. Vergaderen of een dag off-site voor brainstorms die wel iets opleveren? Het Broeker Huis staat al sinds 1775 voor je klaar.

Voor lezers van SPECIALIN is er een leuke attentie! Klik hier

Adres

Leeteinde 16
1151 AK Broek in Waterland
020 - 403 1314

www.broekerhuis.nl

Openingstijden

wo t/m zo vanaf 11.00 uur